Ana sayfa TV Programları Zuhal Topal’dan yeni sezon müjdesi! Sürprizler ve ödüllerle Zuhal Topal’la Sofrada geliyor…

Zuhal Topal’dan yeni sezon müjdesi! Sürprizler ve ödüllerle Zuhal Topal’la Sofrada geliyor…

tarafından ker_def

Televizyongazetesi/Detay – Ünlü Oyuncu Zuhal Topal, ekrana önce izdivaç programlarıyla gelmiş ve oyunculuğa bir süre ara vermişti.

Geçtiğimiz sezon izdivaç programlarının kaldırılmasının ardından ekranda yer alamayan Topal, bu sezon başında Zuhal Topal’la Sofrada isimli programıyla ekrana gelmişti.

Fox TV’de yayınlanan ve gelin-kayınvalidelerin birlikte katıldığı programa ilgi büyüktü.

Öyle ki bir sezon önce rakipsiz olan tv8’de Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz’in tahtını bile salladı!

Eleştirilerin havada uçuştuğu, ekran başındakilere saç baş yolduran tuhaf tavırlar, ilginç kişilikler ve verilen düşük puanlarla delirten kayınvalideler yeni sezonda programa ilgiyi de arttırdı.

Kimi zaman eleştiri alsa da Zuhal Topal’la Sofrada, reytinglerini yüksek tutmayı başardı ve 2. sezonu da garantiledi.

Ancak gelecek sezonda karşısında Yemekteyiz’de Onur Büyüktopçu değil, Seda Sayan olacak!

Haliyle rekabet de artacak. Daha önce izdivaç programları yaparken karşılıklı atışmaları mahkemeye taşınan iki isim, yeni sezonda tekrar rakip olacak!

Şimdiden bu süreç merakla bekleniyor. Her iki tarafın da iddiasını ortaya koyacağı yeni sezonda Zuhal Topal’ın formatında bir değişiklik olup olmayacağı da merak konusu.

Topal, instagram sayfasından yeni sezon tanıtımını paylaştı. Topal’ın başvuruları beklediklerini belirten sözleri arasında en çok dikkat çeken ise “ödül mü büyüdü, daha da büyüdü. Hazır olun ödülle ilgili sürprizlerimiz var” açıklaması oldu.

Daha önce yarışmada kazanan geline 10 bin TL veriliyordu. Yeni sezonda bu rakamın artacağı düşünülüyor.

İşte Zuhal Topal’la Sofrada yeni tanıtımı:

#ZuhalTopallaSofrada yeni sezonda da büyük sürprizleri ve ödülleriyle FOX’ta! ? Başvuru yapmak için fox.com.tr’ye gelin. @zuhaltopal
#FOX #FOXTurkiye #ÇokFOX #tv #program #yenisezon #zuhaltopal

 

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.