SON DAKİKA
24 Haziran 2019 18:15

SON HABERLER

Zuhal Topal’ın mayolu fotoğrafına izleyicisinden sitem geldi!

Televizyongazetesi/Detay – Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programının hem sunucusu hem de eşi Korhan Saygıner ile yapımcısı olan Zuhal Topal, şu sıralar tatilde.

Bayram tatilini fırsat bilip eşi ve kızıyla birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Zuhal Topal, güneşli havanın tadını çıkarıyor.

Topal, tatilinden paylaştığı fotoğraflara bir yenisini daha ekledi.

Kızı Lina’yı, yaz aylarında havuzların olmazsa olmazı haline gelen şişme flamingo’ya bindiren Zuhal Topal, biraz uzaktan yapılan çekimde flamingonun hafifçe arkasına saklanmış pozuyla dikkat çekti.

Bikini yerine mayo tercih ettiği görülen Zuhal Topal’ın takipçilerinden “Anne kız çok tatlısınız, özledik sizi, iyi tatiller” şeklinde mesajlar gelmekte.

Yapılan yorumlardan biri ise dikkat çekti. Bir takipçisinin “Ya tatlım saklanmışsın filamıngonun arkasına 😒çık şöyle meydana millet kadın görsün 😉” yorumu ise dikkat çekti.

İşte Zuhal Topal’ın o paylaşımı:

Resmi olarak #flamingoboat sezonu açılmıştır👻 #maşallah 🧿 #tatilhalleri #kızımveben #summervibes #sunny #funnyday #güneş #deniz #holiday #vacation #onlygoodvibes

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.

İlgili Haberler