SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 17:25

SON HABERLER

Zuhal Topal’la Sofrada programında yeni gelişmeler yaşanıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geride bıraktığımız sezon Fox ekranında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programının yeni sezonu öncesinde hazırlıklar sürüyor.

Programın yeni bölümünde bazı değişiklikler izleyicileri bekliyor.

Öncelikle ödül konusunda önemli bir adım atılacak ve ödül daha cazip hale getirilecek.

Ayrıca yurt dışından programa yapılan başvurular arasında yeterli sayıda yarışmacı olur ise ülke ülke gezme durumu var.

Ayrıc Zuhal Topal, programının Kıbrıs’ta da çekimlerinin yapılacağını açıkladı.

Instagram hesabından video paylaşan Topal, izleyicilerini özlediğini belirtti ve “Buluşmamıza çok az kaldı” diye Topal, Kıbrıs adasında yaşayan yurttaşlarımızdan başvuru beklediklerini belirtiyor.

Hatırlanacağı gibi tatilini Girne’de geçiren Topal, daha sonra Girne yakınlarındaki yeni evine geçmişti.

İşte Topal’ın takipçilerine mesajı:

Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs’a geliyor⏳
Yeni sezonda Türkiye’nin her bölgesini gezecek olan Zuhal Topal’ın en önemli duraklarından birisi de yavru vatan Kıbrıs olacak. Hellimli, molehiya, golakas, pirohuya, lalangı, şeftali kebabı… Sayısız lezzeti bulunan Kıbrıs’ın eşsiz yemeklerini yerinde tatmak için yavru vatana geliyoruz… Başvurularınızı dilerseniz fox.com.tr adresinden, Instagram hesabımızdan veya 0 543 743 0 743 numaralı WhatsApp başvuru hattımızdan yapabilirsiniz…

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve çeşitli organizasyonlarda yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına kadar Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu. 2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV’de evlilik programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.

İlgili Haberler