Ana sayfa Dizi Haberleri Zümrüdüanka dizisi büyük darbe aldı!

Zümrüdüanka dizisi büyük darbe aldı!

tarafından ker_def

Zümrüdüanka dizisinin 7. yeni bölümü Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar’ın başrollerinde yer aldığı dizide önemli gelişmeler yaşanacak.Peki 7.bölümde neler olacak? Serhat aldığı darbelerle fena halde sarsıldı. Zümrüt’ü kaybetme korkusu yaşıyor…

Art arda aldıkları darbeler Demirkanlar’ı darmadağın etmiştir. Zümrüt’ü kaybetme korkusu ölümün kıyısında gezen Serhat’ı nefessiz bırakmıştır. Kızları kaçırılan Nevcihan ve Abbas çaresizdir. Onlara yardım edebilecek tek kişi Serhat’tır fakat kimse ona ulaşamıyordur.

Demirkan Ailesi’ne savaş açan Kudret’in ise Suhandan’ı teslim etmeye hiç niyeti yoktur. Tam her şey bitti derken Özgüç Konağı’na adım atan biri tüm hesapları değiştirecek bir teklif yapar. Akan kanı durduracak bu teklifin bedeli de büyük olacaktır.

Zümrüdüanka dizisi büyük darbe aldı! 7

Rüstem’in Nezaket hakkında öğrendikleri canını çok sıkar. Ancak Kuloğlu Ailesi’ni bundan büyük dertler beklemektedir. Olaylar Kudret ve Serhat’ı bir kez daha karşı karşıya getirecektir. Demirkan Konağı’nda büyük bedeli kim ödeyecektir? Kuloğlu Ailesi yeniden bir araya gelebilecek midir? Serhat, Kudret’in hamlelerine nasıl karşılık verecektir?