1 – 7 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları – Şenay Devi Yangel yorumluyor

03 Ekim 2018 Çarşamba, 13:46
1 – 7 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları – Şenay Devi Yangel yorumluyor

1 – 7 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları… Astrolog Şenay Devi Yangel, haftalık burç yorumlarını youtube kanalında paylaştı.

Şenay Devi ile burç yorumlarını sizlerle buluşturmayı sürdürüyoruz. Videodan 1-7 Ekim haftası için burcunuza ait yorumu izleyebilirsiniz.

Şenay Devi Kimdir?

Şenay Devi, Amerika Kepler College ve Dirah Academy İnternational ile profesyonel eğitimini tamamlamıştır.

Uluslararası Vedic Astroloji Başkanı Gary Gomes ve Astrolog Yücel Sügen’in öğretmen öğrencisi olmakla beraber uluslararası araştırma ve çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul’da dünyaya gelen Şenay Devi, özellikle Çin, Batı, Ezoterik ve Hint Astrolojisi üzerine yoğunlaşmış 2007 senesinde astrodeha isimli web sitesini bir sene sonrada AstrodehA Danışmanlık merkezini kurmuştur. Hint Felsefesi üzerine doktora yapan Devi, 2016 senesinde Dr. Astrolog ünvanını almıştır.

Uzun yıllardır profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapan Devi, Washington’da Kepler Collage Türkiye bölüm başkanı, Batı ve Hint Astrolojisi eğitimlerini sürdürmekte, yine Amerika’da çok dilli eğitim sistemini kapsamakta olan The Great İnternational School of Astrology okulununda kurucuları arasında yer almaktadır.

Şenay Devi’nin yazmış olduğu kitaplar, Temel Astroloji, Ay burcu mucizesi ve Aşktroloji’dir.

astroloji haberleri için

burç haberleri için