Ana sayfa Sosyal Medya Ünlü oyuncu Yağmur Ün mutluluğa evet dedi!..

Ünlü oyuncu Yağmur Ün mutluluğa evet dedi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –1999 yılında, daha çocuk yaşta setlere adımını atan oyuncu Yağmur Ün bugüne kadar Alemin Kıralı, Göçebe, Bekarlığa Feda ve Söz gibi birçok başarılı yapımda rol aldı.

Genç oyuncu, Şafak Sezer ve Oya Başar gibi usta isimlerin yer aldığı Alemin Kıralı dizisinde canlandırdığı ‘Ahsen Kral’ karakteriyle büyük çıkış yakaladı.

İki yılı aşkın süredir Doktor Doğaç Ergezen ile aşk yaşayan 26 yaşındaki güzel oyuncu nikah masasına oturdu. Geçtiğimiz Mayıs ayında sevgilisinden evlenme teklifi alan oyuncu,  ‘Evet!’ yanıtını verdiği Doğaç Ergezen ile hayatını birleştirdi.

Çift önceki gün, ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir düğün gerçekleştirdi. Yağmur Ün ve Doğaç Ergezen’in düğün fotoğrafları sosyal medyadan paylaşıldı.

Ünlü oyuncu Yağmur Ün mutluluğa evet dedi!.. 8

Beline kadar transparan detayı olan saten bir gelinlik giymeyi tercih eden Yağmur Ün ile Doğaç Ergezen’e hayranlarından tebrik mesajları yağdı. Oyuncu, düğün sonrası sosyal medyada soyadını ‘Ergezen’ olarak güncelledi.

Ünlü oyuncu Yağmur Ün mutluluğa evet dedi!.. 9

Öte yandan Ergezen, evlilik teklifi sonrası, Yağmur Ün’e, “Aldığım en güzel ‘Evet!’ idi. Umarım bana bir ömür katlanabilirsin.” sözleriyle seslenmişti. Heyecanını dile getiren oyuncu ise, “Önümüzdeki yarım asır aşırı eğlenceli olacak.” notunu paylaşmıştı.