SON DAKİKA
7 Aralık 2022 05:45

SON HABERLER

3 dizisi final yapan Star TV, 2 yeni diziye kurtarıcı gözüyle bakıyor

Yapımını 1441 Productions’ın yapımcılığını İrfan Şahin’in üstlendiği; ihanetin, lanetin, aşkın ve anneliğin savaşını STAR TV ekranına getirecek ‘Akrep’ dizisinin ilk afişi yayınlandı. Dizinin afişinde, kıyasıya bir savaşa girecek iki karakteri canlandıran Demet Akbağ ve Evrim Alasya yer aldı. İki ünlü isim de hayranları tarafından yeni rollerinde çok merak ediliyor. Demet Akbağ, uzun bir aradan sonra ekrana dönüş yapmış olacak. Evrim Alasya ise Kırmızı Oda dizisindeki Meliha karakterinden sonra bambaşka birisine hayat verecek ve belki de izleyicileri fazlasıyla gıcık edecek.

Erkan Birgören’in senaryosunu yazdığı, Gökçen Usta’nın yönetmenliğini üstlendiği dizinin merak uyandıran kadrosu da yıldızlar ve yıldız adayı isimlerle dolu! Star TV, bu sezon diziler konusunda büyük şanssızlıklar yaşıyor. Güvercin, İyi Günde Kötü Günde ve Babil dizilerinin yayından kaldırılmasının ardından, Sol Yanım da kötü bir ekran başlangıcı yapmıştı. Star TV için Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun buluştuğu Seni Çok Bekledim gibi, Akrep dizisinin de yayın planlamasında önemli bir yeri var. Kanal, adeta bu iki diziye bel bağlamış durumda.

Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’in yer aldığı ‘Akrep’te, geleceğin çok konuşulacak isimleri olmaya aday Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Esila Umut, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz’ın yanı sıra Demet Gül rol alıyor.

Düşmanını zehirlediği gibi, kendini de sokmayı bilen ‘Akrep’, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesi ile yakında STAR TV’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler