8. Gün 26 Mart 2. bölüm tanıtımı yayınlandı… Bahar’ı şok eden o mektupta ne yazıyor?

21 Mart 2018 Çarşamba, 11:59
8. Gün 26 Mart 2. bölüm tanıtımı yayınlandı… Bahar’ı şok eden o mektupta ne yazıyor?

Atv’nin yeni dizisi 8. Gün, 26 Mart pazartesi günü 2. bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin yeni tanıtımında Bahar, babası olduğunu söyleyen Hayati’ye inanmıyor ve ona silah çekiyor.

Burcu Biricik, Buğra Gülsoy ve Musa Uzunlar’ın başrolünde oynadıkları dizide Bahar, Hayati’nin hayatını kurtardığının farkında bile değildir.

Hayati, Bahar’ın kızı olduğunu ispatlamak için annesinin yazdığı mektupları ona verir. Mektupta ne yazıyor? işte bu soru 2. bölümde yanıtını bulacak.

İşte yeni bölüm tanıtımı:

1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bahar, eşi Ahmet’le çok mutlu bir hayat sürerken annesi Şehnaz’ın ani ölüm haberiyle perişan olur. Başarılı bir yazılım mühendisi olan Şehnaz ölmeden önce, ülke güvenliği için bir devrim niteliği taşıyan milli jet yazılımını tamamlamış ve bu sayede çalıştığı şirketin gözbebeği olmuştur. Şehnaz, yazılım aktif hale getirilecekken büyük bir sorunla karşılaşır; sisteme sızılmıştır. Bu, tek kurşun atmadan ülkeyi ele geçirebilecekleri anlamına geliyordur. Şehnaz, bu felakete engel olmaya çalışırken sisteme sızan adamlar tarafından durdurulur ve tuzağa düşürülür. Şehnaz’ın ölüm haberi tüm ülkede büyük bir şok etkisi yaratır. Bahar ise annesinin öldüğüne başta inanmasa da bu durumu kabullenmek zorunda kalır.

Şehnaz’ın ölümüne sebep olanlar şimdi Bahar’ın peşindedir; Bahar’a hayatının en kötü gecesini yaşatırlar. Bu karanlık adamların başında Ozan vardır. Tüm hayatı bir anda alt üst olan Bahar, artık yolun sonuna gelmiştir. Bu sefer de karşısına eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati çıkar. Bundan sonra Bahar için hiçbir şey ve hiç kimse eskisi gibi olmayacaktır.

buğra gülsoy haberleri için

burcu biricik haberleri için