Adı Zehra’da şok gelişme! Mine’nin annesi sürpriz bir isim çıkacak!

17 Nisan 2018 Salı, 19:59
Adı Zehra’da şok gelişme! Mine’nin annesi sürpriz bir isim çıkacak!
FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Adı Zehra dizisinin yeni bölümü 21 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak.

Başrollerinde Zeynep Çamcı, Hatice Aslan ve Alican Yücesoy’un oynadıkları dizinin 9. bölüm tanıtımında Genco, Zehra’ya babasının yalan söylediğini anlatıyor. Şule, Nadir’in Hande’ye tecavüz eden kişi olduğunu öğrendikten sonra şok geçiriyor. Nadir’in hastaneye kaldırıldığı tanıtımda, Serkan’ın annesine ‘Sen mi bıçakladın?’ dediği görülüyor. Bu arada Kadir, tarihi eser kaçakçılığından tutuklanıyor. Fragmandaki en büyük sürpriz ise, eve gelen ziyaretçinin Mine’nin annesi olduğunu söylemesi. Kim o ziyaretçi?

İşte 9. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Serkan’la ilgili öğrendiği gerçeklerin şokunu yaşayan Zehra’nın aklında yeni soru işaretleri vardır. Hayal’le konuşur ve iki genç kadın birlikte hareket etmeye karar verirler. Hayal’in hatırlayacağı bir şey, Hande’yle ilgili gizemin çözülmesine yardımcı olabilecektir.

ADI ZEHRA TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Ayrıca Zehra, Genco’yla yakınlaşmaya devam etmektedir. Çünkü Genco’nun ona bir sürprizi vardır! Öte yandan Ceren, Serkan’ın kendisini Leyla’yla aldattığını öğrenmiş ve Leyla’dan da Serkan’dan da intikam almak için plan yapmıştır. Her şeyi deneyen Ceren, emeline ulaşabilecek midir? Zehra’nın neyin peşinde olduğunu araştıran Şule’yse, kendisinin de bilmediği korkunç bir sırrı öğrenir. Bu sır, Şule’ye umulmadık şeyler yaptıracak, her şeyi ve herkesi geri dönülmesi güç bir noktaya getirecektir..

adı zehra haberleri için

alican yücesoy haberleri için