Ana sayfa Dizi Fragmanları Adım Farah dizisi sezon finalinde neler olacak?

Adım Farah dizisi sezon finalinde neler olacak?

tarafından ker_def

Çarşamba akşamları Fox Tv ekranında yayınlanmakta olan Adım Farah dizisinde ilk sezonun sonuna gelindi. Engin Akyürek ile Demet Özdemir ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin 14. bölümü aynı zamanda sezon finali olacak. Dizinin ekibi yaklaşık 3 aylık aradan sonra Eylül’de yeniden bir araya gelerek ikinci sezon çekimlerini yapacak.

Peki dizinin 14. bölümünde yani sezon finalinde neler olacak? İşte tüm detaylar: Bade ve Farah’ın olduğu araca yapılan saldırıyı duyan Mehmet ve Tahir hemen ikisinin kaldırıldığı hastaneye koşar. Farah olayın şokundadır. Bade ise ciddi bir ameliyata girmiştir.

Saldırıyı kimin yaptığının peşine düşen Tahir’i sakinleştirmek ve onu Bade ve Mehmet ile içinde olduğu büyük plana dahil etmek yine Farah’a düşecektir. Ancak Tahir’in kafasında Ali Galip’in cezasını kendisinin kestiği başka bir plan vardır.

Orhan ve Ali Galip ise büyük sevkiyatı halledip yer altına çekilme planını gerçekleştirmeye çok yaklaşmışlardır. Bilmedikleri şey ise artık karşılarında planlarını bilen bir ekip olduğudur. Farah Tahir’in sessizliğinden korksa da hala her şeyin bittiği; sevdiği adam ve oğlu Kerimşah ile beraber gittiği günün hayalini kurmaktadır.

Gönül ve Kaan’ın düğünü belki de huzur içinde geçen son gece olacaktır. O gece düğünde gelin ve damat dans ederken birbirlerinin yanında dikilip onları seyreden herkes, ertesi gün birbiriyle girişecekleri büyük savaş için harekete geçeceklerdir.