SON DAKİKA
22 Eylül 2019 01:04

SON HABERLER

Afili Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kerem ve Ayşe arasında büyük sürpriz!

Yaz ekranının en başarılı dizisi olduğunu söyleyebileceğimiz Afili Aşk dizisi, yoluna gümbür gümbür devam ediyor. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk, her geçen bölüm daha da çok seviliyor. Kerem ve Ayşe arasındaki uyum sosyal medyayı adeta etkisi altına aldı. Afili Aşk dizisi de reytinglerde birinci olan performansıyla normal sezon için Kanal D yönetimine göz kırpıyor.

İşte böyle olumlu ortam içinde Afili Aşk dizisi hayranları da merakla 6. bölümü bekliyor. 17 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00”de dizinin 6. bölümü izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümden yeni görüntüler ortaya çıktı. Afili Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanını videoda bulabilirsiniz. Peki dizinin bu bölümünde neler olacak? Kerem ve Ayşe arasında sürpriz yakınlaşma!

Afili Aşk 17 Temmuz Çarşamba yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Ayşe ve Kerem arasında tansiyon önce yükseliyor! İkili şirkette bozulan asansörün içinde rehin kalınca Ayşe fenalaşıyor! Kerem, Ayşe’nin dikkatini dağıtmak için romantik hayaller kurmaya başlıyor! Ayşe ve Kerem, tüm zorluklara rağmen birbirleri için şans dilerken, beklenmedik bir yakınlaşma yaşanıyor!

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba saat 20.00’da Kanal D’de!

İlgili Haberler