SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 04:08

SON HABERLER

Afili Aşk dizisinde her şey iyi güzel de, bir sorun can sıkıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez gibi isimleri buluşturan Afili Aşk, yaz ekranının en başarılı yapımı konumunda…

Kış aylarında da Afili Aşk dizisinin devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Dizi tuttu ve izleyicileri ekran başına toplamaya devam ediyor.

Ancak Afili Aşk’ta bir sorun var ki ileride ciddi sorun çıkartacaktır.

Milliyet Blog yazarlarından Anibal Güleroğlu, dizideki sorunu repliklerdeki boşluk ve gerçeklikten kopuş olarak özetliyor.

Güleroğlu, dizideki bu sorunu şöyle detaylandırmakta:

“Romantik komediler başta olmak üzere genel itibariyle çoğu dizinin en önemli olumsuzluğu, repliklerin boşluğu ve dahi gerçekçilikten kopukluğu. ‘Afili Aşk’ta da bu detay daha ilk bölümden kendini göstermeye başladı.

Erkek baskıcılığına kafa tutma başarısındaki Ayşe’nin sürekli kendini tekrarlayan konuşmaları… Kerem’le ilişkisini tasvir ederken döktürdüğü yapaylıklar her bölüm daha da hissedilir bir hal aldı.

‘Afili Aşk’ yaz boşluğunda, eğlence ve vakit doldurma adına rahatlıkla izlenebilecek bir diziyken boş repliklerin bolluğundan dolayı enerjisini yitirme yolunda. Böylece hikâyenin akışı sıkıcılaşmakta.”

İlgili Haberler