Ağrı’da kaybolan 4 yaşındaki Leyla’yı arayan Müge Anlı’dan dehşet senaryosu!

20 Haziran 2018 Çarşamba, 07:34
Ağrı’da kaybolan 4 yaşındaki Leyla’yı arayan Müge Anlı’dan dehşet senaryosu!
Yaptığı programda birçok kayıp kişiyi bulan, cinayetleri çözerek polise yardımcı olan Müge Anlı, Ağrı’da kaybolan Leyla’nın peşine düştü.

Anlı, Leyla ile ilgili yaptığı program sırasındaki bir tespitiyle ise herkesi adeta dehşete düşürdü.

Müge Anlı, “Bunu söylemesi bile kötü” diyerek çocukların cinsel içerikli film için kaçıldığını canlı yayında izleyicileri ile paylaştı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programında Ağrı’da evinin önünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’i arama çalışmaları devam ediyor.

Programında aileleri dikkatli olmaları konusunda uyaran Müge Anlı, çocukların cinsel içerikli film için kullanıldığına dikkat çekti. Bunun sadece Türkiye’de değil dünya genelinde hızla yayıldığına vurgu yapan ünlü sunucu, “Bunu söylemesi, anlatması, akla getirmesi bile çok kötü. Fakat o kötü bir sektör” ifadesini kullandı.

Bu çocukların sokaklarda, mahallelerde bir şey olmaz diye bırakılanlardan seçildiğini belirten Anlı, “Şu anda sokaklarda bizim mahallede bir şey olmaz diye bırakılan çocuklar adına söylüyorum; kız ya da erkek de fark etmiyor. 11 yaşındaki çocuğu adam el arabasıyla alıp götürdü, tecavüz etti, onun için aldı öldürdü” dedi.

Aileleri “Çocuklarınızı dışarı bırakmayın” diyerek uyaran Anlı, şöyle devam etti: “Yani biraz artık açık açık konuşalım. Herkesin de kafasına dank etsin diye konuşuyorum. Havalar ısındı bu tip olaylarla daha fazla karşılaşmayalım. Dost acı söyler. Çocuk istismarı denilen bir gerçek var ortada. Evet korkutmak için söylüyorum. Korkun. Dışarı bırakmayın çocuklarınızı.”

müge anlı haberleri için