SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:09

SON HABERLER

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Ailecek Şaşkınız filmi gümbür gümbür geliyor

Yeni yılın en merakla beklenen yapımlarından “Ailecek Şaşkınız”ın TEASER’ı 4 Ocak’ta yayınlandı.

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolü paylaştığı TR 40 33 Productions yapımcılığında vizyona giren filmden ilk görüntüler, 2018’in ilk haftasında sinemaseverlere muhteşem bir sürpriz oldu.
Babasının şirketinin başına geçen yeni nesil CEO Ferhat (Ahmet Kural) ve onun vazgeçilmez dostu, Finans Müdürü Gökhan (Murat Cemcir)’in maceralarını konu eden filmin ilk görüntülerinde Ahmet Kural’ın, aşık olduğu kızın babası rolündeki Cengiz Bozkurt’un hayatını kurtarmak için suni teneffüs yaptığı sahneler olay yarattı.

Kural, dikkat çeken bu sahneler hakkında “İlk kez bir sinema filminde öpüşme sahnesinde oynadım. O da Cengiz Bozkurt’la oldu” cümleleriyle espri yaptı.

Komedi ve kahkaha dolu “Ailecek Şaşkınız” filminde romantik bir aşığı canlandıran Kural’ın ilk buluşmada polis memuru Elif’i (Saadet Işıl Aksoy) evden “Hırçın Kız” adlı atıyla alması ise herkesi güldürdü.

Kural’ın “Beyaz atlı prensin kapına geldi” repliğinden sonra “Yalnız beyaz at bulamadım, beyaz giyindim. Beyaz virgül atlı prens. Bence bu da sayılır” sözleri ise modern aşk masalı olarak nitelendirildi.

İlgili Haberler