SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 22:23

SON HABERLER

Ahu Yağtu’nun hayranlık uyandıran bir özelliği var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ahu Yağtu’nun gerçekçiliğine siz de şaşıracaksınız! Ünlü oyuncu Ahu Yağtu, mankenlikten gelen isimlerden birisi. Dizi oyunculuğunun yanına 2019 yılından itibaren tiyatroyu da katan Yağtu, Closer isimli oyun ile sahnelere atılmıştı. Ardından 2020 yılında Karanlıkta Komedi isimli oyunda yer almaya başladı ama koronavirüs salgını nedeniyle şimdi evinde kendini karantinaya almış durumda.

Ünlü oyuncunun hem sosyal medya paylaşımları hem konuşmaları hem de magazin basınına yansıyan hallerine bakıldığı zaman bir tarzının olduğu, kişiliğinin de çok güçlü olduğu görülüyor.

Hürriyet gazetesindeki röportajında Ahu Yağtu’nun gerçekçi yanının da ne kadar kuvvetli olduğu sözlerinden anlaşılmakta. Yağtu, “Ben kendimi çok güzel bulmam. Bunun enerjin ve ışığınla ilgili bir durum olduğuna inanırım. Sanırım insanlar ona kapılıyorlar” diye konuştu.

Yalnız kaldığı zamanlardan bahseden oyuncu, düşünceler girdabında boğulan birisi olmadığını vurguladı. Yağtu,”Kendi merkezimde kalmaya çalışırım. Hep çok sakinim” diyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler