Ana sayfa Dizi Haberleri Akın Akınözü’nün Tuzak dizisinde izleyicilerin en çok sorduğu sorunun yanıtı ortaya çıktı!

Akın Akınözü’nün Tuzak dizisinde izleyicilerin en çok sorduğu sorunun yanıtı ortaya çıktı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Tuzak dizisinde herkesin heyecanla beklediği o sahneler geliyor! Çarşamba akşamları tv8 ekranında yayınlanmakta olan Tuzak dizisinin beşinci bölümünde Umut ile Ceren karakterlerinin yakınlaşmaya başladıklarına şahit olacaksınız. 16 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde bazı detaylar ortaya çıktı.

Bensu Soral’ın canlandırdığı Ceren, babasını devirmek için kardeşleri ile anlaşıyor. Ancak Ceren’in bu adımlarını öğrenen Demir ne yapacak herkes merakla bekliyor. Dizi hayranları hikayeyi çok sevdi ve başrolde yer alan Akın Akınözü ile Bensu Soral ikilisinin uyumunda da memnun. Bu ikilinin daha fazla sahnesinin olmasını arzu eden izleyiciler, Ceren ile Umut yakınlaşmasının da ne zaman başlayacağını soruyor.

Tuzak dizisinde izleyicilerin en çok sorduğu sorunun yanıtı ortaya çıktı. Ceren ve Umut yakınlaşmasını merakla bekleyenler 5. yeni bölümden yayınlanan fragmandaki bir sahneden çok etkilendi. Umut’u duygularını Ceren’e anlattığı ve birbirlerine kendilerini açma sürecinin başladığı kısacak görüntü bile izleyicileri heyecanlandırmaya yetti.

Akın Akınözü'nün Tuzak dizisinde izleyicilerin en çok sorduğu sorunun yanıtı ortaya çıktı! 7

Tuzak dizisi hayranları, “Umut ve Ceren sahneleri geliyor, çok heyecanlıyız” diyerek sosyal medyada bu iki karakterin aşka doğru ilk adımları atmaya başlayacağını düşünüyor.

Ceren ile Umut’un aşk yolunda atacakları adımların da dizinin reytinglerine olumlu yansıması beklentisi var. Çünkü Tuzak dizisinde elde edilen reytingler devam edebilmek açısından çok da olumlu bir tablo çizmiyor. Dizinin hikayesinde bir aşk başlar ise bunun ilgiyi artırma ihtimali yüksek gözüküyor.

Senaristlerin de hesabı Ceren ve Umut karakterlerinin aşka doğru atacakları adım ile reytinglerin yükselmesi temennisi olarak gözüküyor.