Ana sayfa Kadın Haberleri Aleyna Solaker ve Merve Boluğur’un yaşadığı gençlik ateşi!

Aleyna Solaker ve Merve Boluğur’un yaşadığı gençlik ateşi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay -İki genç oyuncu Aleyna Solaker ve Merve Boluğur, oyunculuk performanslarından daha çok fizikleri ve sosyal medya paylaşımları ile konuşuluyor. İki oyuncu da geniş bir hayran kitlesine sahip.

Aleyna Solaker, Kırgın Çiçekler dizisiyle ünlendikten sonra bir süre dizilerde görünmedi. Mart ayında Hizmetçiler isimli Kanal D dizisine başlayan oyuncu, 3 bölümün ardından pandemi sonrası yayından kaldırılan diziyle büyük şanssızlık yaşadı. Hayranlarının yeni projeler beklediği oyuncu, sosyal medya paylaşımları ile öne çıkıyor. Basketbol sahasında yaz günlerini aratmayan bir pozunu yayınlayan Aleyna Solaker, sonbaharda gençlik ateşini yansıttı. Takipçileri “Gün geçtikçe daha çok güzelleşiyorsun” diye yorum bıraktı.

Merve Boluğur ise Alaçatı’da tatiline devam ediyor. Oyuncu için her mevsim yaz gibi. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla keyfinin yerinde olduğunu gösteren ünlü oyuncu, “Sakinlik” notuyla da aşağıdaki pozunu yayınladı.

Takipçileri yeni projeler beklese de Merve Boluğur için şu anda her şey yolunda ve uygun bir iş olmadığı sürece de ekranda olmayacağa benziyor.