Ana sayfa Dizi Haberleri Alp Navruz’un ekrana geri dönüşü yine çok etkileyici olacak! Bir değil iki proje olabilir!

Alp Navruz’un ekrana geri dönüşü yine çok etkileyici olacak! Bir değil iki proje olabilir!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Alp Navruz’un hayranları bir süredir ekranda olmayan oyuncunun geri dönüşünü sabırsızlıkla bekliyor. Oyuncu geçen sezon yaz döneminde Ada Masalı isimli dizide Ayça Ayşin Turan ile başrolde yer aldı.

Sette başlayan iki genç oyuncunun arkadaşlığı daha sonra aşka dönüştü. Birbirlerine çok yakıştırılan ikili dizinin bitmesinden sonraki süreçte aşklarıyla hep gündemde kaldı. Alp Navruz hayranları ise yeni bir dizide yine ekranda olmasını bekliyor. Oyuncu için son gelen iddialar bir asker dizisinde rol alacağı şeklindeydi.

Eskişehir’de çekilmesi planlanan ve 4 sezon süren Savaşçı dizisinin senaristi Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu yazdığı yeni dizinin yapımcısı Gold Film… Daha önce Çilek Kokusu, Erkenci Kuş, Bay Yanlış, Erkek Severse ve son dönemde beğeni toplayan Senden Daha Güzel isimli diziler de aynı yapımcının projeleriydi.

Şimdi de bir asker dizisi ile çok farklı bir şekilde hayranlarının karşısına çıkması beklenen Alp Navruz, yeni projeler konusunda ilk açıklamasını yaptı. Oyuncu, “Heyecanlandığım bir kaç iş var. Ocak’ta bitirdim ben işi, geldiğimden beri bir çok senaryo okudum. Sanırım 2 iş var şu anda. Beni çok heyecanlandıran. İmza aşamasına gelmedik ama görüşmelerimiz devam ediyor” açıklamasını yaptı.

Alp Navruz’un isminin geçtiği yeni asker dizisi dışında kendisini heyecanlandıran bir başka projenin daha olduğu bu açıklama ile ortaya çıktı.

Oynamayı çok istediği bir kahramanlık hikayesi bulunduğunu ve bir dijital dizi olarak da böyle teklif aldığını anlatan Alp Navruz, takviminin uymadığı için bu projede yer alamadığını anlattı.

Görüşmekte olduğu yeni proje noktasında da takvim uyuşmazlığı yaşandığını anlatan Alp Navruz, “Çok güzel bir senaryo var. Sürpriz olsun, detayını vermeyeyim. O biraz ters köşe olabilir” ifadesini kullandı.

Alp Navruz’un bu sözleri ile yeni asker dizisini mi yoksa başka bir projeyi mi kast ettiği henüz net değil. Ancak ünlü oyuncu aklını çelen ve görüşmelere devam ettiği bir proje ile yakında hayranlarına sürpriz yapabilir.

Alp Navruz, ayrıca takvim uyuşmazlığı çözülür ise bir başka proje için de sürpriz bir karar alabilir. Reklam filmlerinin de devam ettiğini anlatan oyuncu, gelecek hafta İzmir’de tatil yapmayı planladığını ifade etti.