Ana sayfa Dizi Haberleri Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un EGO dizisi için yüreklere su serpen sonuç!

Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un EGO dizisi için yüreklere su serpen sonuç!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 5 Şubat Pazar günü yayınlanan Ego dizisinin ilk bölümü izleyicilerden ilgi görmüştü. Yargı, Teşkilat ve Güzel Günler isimli 3 önemli dizi ile reyting rekabeti yapan Ego, ilk bölümün ardından diğer tüm diziler gibi ekrana gelemedi. Dizinin ilk bölüm reytingleri de pek de iyi gelmemişti. Ego dizisinin 1. bölümü tüm kişiler kategorisinde günü 10. sırada tamamlarken, AB ve ABC1 kategorilerinde 11. sırada yer almıştı. Bu sonuçlar da moralleri biraz bozmuştu.

Ego dizisinin yayınlanmasından 6 saat sonra Kahramanmaraş’ta aynı gün içinde yaşanan 2 büyük deprem felaketi tüm televizyon kanallarının yayınlarını da değiştirdi. Ego dizisi de ilk bölümün ardından fazla konuşulmadan ve gündemde yer almadan depremin acısının arasında kayboldu.

Fox TV’nin büyük beklentilerle yayına aldığı Ego dizisinin ikinci bölümü merakla beklenirken, yaşanan deprem felaketi Melisa Aslı Pamuk’un da unutamayacağı bir olay oldu. Oyuncunun hem anneannesi hem de teyzesi Antakya’daki evlerinde mahsur kaldı. Oyuncu bu durumu twitter hesabından duyurarak çevrede bulunanlardan yardım istedi.

Anneannesinin yürüyemediğini ve hasta olduğunu ifade eden oyuncu, büyük bir telaş yaşadı. Saatler sonra ise her ikisinin de kurtulduklarını belirten bir paylaşım yapan Melisa Aslı Pamuk, dizinin yayınlanmasından saatler sonra yaşadığı bu olayı hayatı boyunca unutamayacaktır.

Ego dizisinin ilk yayınından bu yana 2 hafta geçti ve youtube ortamında ilk bölümün 6 milyona yakın görüntülenme elde etmesi de önemli bir detay olarak dikkat çekti.

Erkeğe Güven Olmaz isimli dizi, EGO kısaltması ile izleyicilerle buluşuyor. Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk, Çarpışma dizisinden 5 yıl sonra yeniden aynı sette bir araya geldi. İki oyuncunun setin ilk günlerinde bir tartışma yaşaması da gündeme gelmiş ve uzun süre konuşulmuştu.

Deprem felaketinden sonra şimdi EGO dizisinin yeni bölümlerinin izleyicilerden ilgi görüp görmeyeceği merakla bekleniyor. Youtube’da elde edilen 6 milyona yakın izlenme oranı, diziyi beğenenleri rahatlatan bir durum ortaya çıkardı.