Ana sayfa Dizi Fragmanları Arak dizisi heyecan yarattı! İlker Kaleli ve Öykü Karayel uyumu merakla bekleniyor!

Arak dizisi heyecan yarattı! İlker Kaleli ve Öykü Karayel uyumu merakla bekleniyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Murat Can Oğuz’un üstlendiği, kadrosu ve hikayesiyle büyük merak uyandıran yeni dizisi “Arak”ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Çift olarak ekrana ilk kez gelecek olan İlker Kaleli ve Öykü Karayel’e ise sosyal medyada beğeni dolu yorumlar geldi.


İlker Kaleli ile Öykü Karayel ikilisi bir süredir ekrandan uzak oldukları için hayranları heyecanla yeni projeyi bekliyor.

İki başarılı ismin partnerliği de merakla bekleniyor. Uyumları ve enerjileri ile izleyicileri etkilemeleri beklenen İlker Kaleli ve Öykü Karayel, şimdiden büyük bir heyecan dalgası yaratmış durumda.

Arak dizisinin yan karakterlerinde yer alacak isimler de çok tecrübeli oyuncular olarak gözüküyor. Bennu Yıldırımlar, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir gibi isimler hemen dikkat çekiyor.

Arak dizisi heyecan yarattı! İlker Kaleli ve Öykü Karayel uyumu merakla bekleniyor! 7

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya gibi dikkat çeken isimler de bulunuyor.

Arak’ın yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay birlikte kaleme alıyor. Dizinin farklı bir hikayesi var.

Hayatını çalanlardan intikam almak için harekete geçen Kara (İlker Kaleli) ile yolu genç adamla sürpriz şekilde kesişen Zeynep’in (Öykü Karayel) sürükleyici hikayesini güçlü bir anlatımla ekrana taşıyacak olan “Arak” çok yakında Show TV’de başlıyor.