SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 14:06

SON HABERLER

Arifçileri çıldırtan sahne! Kadın 59. Bölümde beklenmedik tepki!

Fox TV’de ekrana gelen Kadın dizisinin dün akşam yayınlanan 59. bölümünde Arif, Bahar’a hiç beklemediği bir tepki verdi.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizide, Arif’in telefonlarına yanıt vermemesi üzerine kahveye giden Bahar, büyük bir şok yaşadı.

Arif, Bahar’a önce ters tavırlar sergiledi, sonra da Sarp ile aynı evde kalmalarından hoşlanmadığını belirterek “Ben kimim senin için?” diye sordu.

Bahar’a aşkını itiraf eden Arif, ondan bir seçim yapmasını istedi.

Önce ne söyleyeceğini bilemeyen Bahar dönüp gitti. Tekrar geri geldiğinde, bir seçim yapması gerekiyorsa çocuklarını seçeceğini söyleyip gitti.

Heyecanı yüksek bir sahneyle ekrana gelen Arif-Bahar tartışmasını videodan izleyebilirsiniz…

Kadın 59. Bölüm Özeti:
Emre’nin Şirin’in umurunda olmadığını öğrenen İdil, elindeki tek kozu da kaybettiğini düşünmektedir. Şirin’den ihtiyacı olan parayı almak için başka yollara başvurur. Şirin ise Ceyda’nın oğlunun Emre’den olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Ceyda’nın yanında alır. Şirin’in bunu nereden öğrendiğini anlayamayan ve darmadağın olan Ceyda’nın bu durum karşısında suçlayacağı tek bir isim vardır: Bahar.
Ceyda’dan Bahar ve Sarp’ın aynı evde yaşadığını öğrenen Arif, sinirlerine hakim olamaz. Bu kez Bahar’ı asla affetmemekte de kararlıdır. Her şeyi Bahar ile açık açık konuştuğu zaman ise Bahar’dan şok bir cevap alacaktır. Artık bir karar vermek zorunda kalan Bahar, onu çok seven ve her şeye rağmen yanında olan Arif’i mi, yoksa yıllardır hasretini çektiği ve öldü sandığı çocuklarının babasını mı seçecektir?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler