SON DAKİKA
30 Kasım 2022 06:38

SON HABERLER

Arıza dizisinde şoke edici yeni bilgi

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 23. bölüm tanıtımı yayınlandı. Halide’nin kaçırılma haberinin büyük ses getirdiği tanıtımda Ali Rıza, Halide’yi bulmak için harekete geçiyor. Haşmet Ağa, kızı için İhtiyar da dahil olmak üzere tüm konsorsiyuma karşı tavrını gösteriyor. Balaban, Halide’ye ailesinin ölümüyle ilgili şoke edici bir bilgi verirken, Burak’ın abisi Murat’ın elini öptüğü anlar dikkat çekiyor.

Halide’nin hayatının tehlikede olduğunu gören Ali Rıza kendi başına silah dayarken, ikisinin de nasıl kurtulacağı büyük merak konusu oluyor. Gerilimin arttığı dakikalarda, “Ali Rıza tetiği çekecek mi?” sorusu akıllara geliyor. Ali Rıza, Balaban’ı arayarak Halide’nin yerini öğrenmeye çalışır ama Balaban, Halide’yi kendisinin kaçırmadığını söyler.

İhtiyar ise bu işin arkasında Balaban’ın olduğunu düşünür ve Burak’a, Balaban’ı kendisine getirmesini emreder. Halide, tutsak edildiği yerde karşısına çıkan Balaban’dan, ailesinin ölümüyle ilgili şimdiye kadar duymadığı şeyler duyar ve şoke olur. İhtiyar, Balaban’ı karşısına oturtur ama ona masada bir yer vermeye şimdilik niyetli değildir, ta ki Ali Rıza ve Halide’yi bekleyen sürprize şahit olana dek.

Arıza dizisinin 21 Şubat Pazar akşamı yayınlanacak olan 23. bölümden ilk fragmanı videoda bulabilirsiniz.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler