SON DAKİKA
18 Haziran 2019 19:38

SON HABERLER

Arka Sokaklar 506. Bölüm Özetini İzle

22 Şubat 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 506. yeni bölümünde ekip, Umut Bebeğin ölümü ve Volkan’ın durumu ile büyük bir acı yaşıyor! Videodan dizinin 506. bölümünün özetini izleyebilirsiniz.

Derman, Mesut’tan intikam almak için arabasına bomba yerleştirir. Mesut, yaşayacakları acının farkında olmadan normal yaşamına devam eder. Umut’u, Volkan ile kreşten aldıktan sonra yola koyulur. Derman, adamı ile birlikte onları takip eder. Volkan, onları fark eder.

Mesut, takip edenin Derman olduğunu düşünür ve onları pusuya düşürebilmek için arabadan iner. Volkan, Umut Bebek ile oradan uzaklaşır. Derman, göden kaybolan arabayı yakalayamayacağını anlar ve bombanın kumandasına basar. Mesut, patlamanın olduğu yere geldiğinde Umut’un öldüğünü ve Volkan’ın ağır yaralı olduğunu görür. Ekip ve Selin, gördükleri bu manzara karşısında yıkılırlar. Durumu kritik olan Volkan hastaneye kaldırılır. Olay yerinde feci şekilde ölen Umut Bebek ise, bir sonraki gün defnedilir. Ekip ve Mesut, bu acıya sebep olan Derman’ı yakalamak için her koldan harekete geçer…

İlgili Haberler