Ana sayfa Sosyal Medya Arka Sokaklar’ın Bahar’ı Merve Oflaz karantina günlerinde kilo aldı!

Arka Sokaklar’ın Bahar’ı Merve Oflaz karantina günlerinde kilo aldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Arka Sokaklar dizisinde 3 sezondur yer almakta olan ünlü oyuncu Merve Oflaz, başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken isimler arasında.

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizinin set bıraktığı bu ortamda Merve Oflaz’dan takipçilerine uyarılar geldi. Oyuncu, takipçilerinin hijyene önem vermeleri gerektiğini ifade etti. Merve Oflaz, insanları kedi ve köpekleri için nasıl önlemler aldığı konusunu da sordu ve takipçilerinden yorumlar bekledi.

Sokaktan döndüklerinde patileri dezenfektanla temizlediklerini belirtenlerin yanı sıra, ıslak mendil ile ağzını – burnunu, kol ve bacaklarını sildiklerini ifade edenler oldu.Kimi takipçiler ise ayakları ılık sabunlu suyla yıkadığını yazdı. Sabunlu havlu önerenler ile organik antibakteriyallerle pati silme ve patik giydirerek de önlem aldıklarını ifade eden mesajlar paylaşıldı.

Oyuncu aynı zamanda “+3 kiloyu görebiliyor musunuz?” diye sorarak da kilo aldığına göndermede bulundu.

İşte ünlü oyuncunun paylaşımı:

Hijyene daha fazla dikkat ettigimiz bu zamanlarda dışarı çıkan kediniz ve köpeğiniz varsa onlar için nasıl önlemler alıyorsunuz ? Yorumlarınızı bekliyorum ???? ( + 3 kiloyu görebiliyormusunuz?????)