Ana sayfa Dizi İzle Masum 29 Mart Pazar 7. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 29 Mart Pazar 7. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Masum (Saathiya) 29 Mart Pazar tarihli 7. bölümüyle ekrandaki yerini alacak.Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videoda izleyebilirsiniz. 7.bölümde; Kinjal Gopi’yi evlilikten vazgeçirmek için ona Ahem adına bir mektup gönderir. Ahem’in Gopi’yi sevmediğini yazan Kinjal’in planı işe yarayacak mı?

Kinjal düğünü önlemek için harekete geçer ve Anita’yla konuşup bir plan yapar. Ahem’i dışarı çıkarmayı başaran Kinjal onu Anita’yla konuşturmak ister. Anita Ahem’i evlilikten vazgeçirmeye çalışsa da o annesinin sözünü dinleyeceğini belirtir. Öte yandan Gopi ise Kinjal’in sözleri yüzünden tedirgin olur.

Kinjal Gopi’yi vazgeçirmek için Ahem adına kendisiyle evlenmek istemediğini belirten bir mektup gönderir. Okuma yazması olmayan Gopi mektubu okuyamayınca Rashi’den yardım ister. Rashi mektupta yazanları okuyunca şok olur. Kinjal’in yaptığı plan işe yarayacak mı?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel