Ana sayfa Sosyal Medya Aslı Bekiroğlu’nun fotoğrafında dizlerinin halini gören üzüldü!

Aslı Bekiroğlu’nun fotoğrafında dizlerinin halini gören üzüldü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – En son Benim Tatlı Yalanım isimli dizide Furkan Palalı ile başrolde yer alan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, tatilde gününü gün ediyor. Sevgilisi Can Koçkan ile aşkın doruklarında bulunan oyuncu, röportajında sevgilisine olan aşkını da net bir şekilde anlattı. Ünlü oyuncu, Eylül ayına kadar tatil bölgelerinde gününü gün etmeye kararlı.

Instagram hesabından mutluluk saçan paylaşımlar yapan ünlü oyuncunun, dizlerinin halini gören ise bir hayli üzüldü. Aslı Bekiroğlu, “Etine dolgun yaramaz kız çocuğu simli mayosuyla cimlerin keyfini çıkarıyor”notu ile aşağıdaki fotoğrafını yayınladı. Oyuncunun dizlerindeki yaraların sebebi merak edildi.

Aslı Bekiroğlu'nun fotoğrafında dizlerinin halini gören üzüldü! 8

Geçtiğimiz yıl menisküs problemi nükseden oyuncu, Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekimlerinde de dizindeki sorun nedeniyle büyük sorun yaşamış ve bir süre de büyük acılar çekmişti. Aslı Bekiroğlu, sağ dizinden sıkıntılar yaşadığı bu dönemde yolda düştü ve diğer dizide yaralandı.

Ünlü oyuncu yaşadığı talihsizliği sosyal medyadan bir arkadaşının sorusu üzerine şöyle anlattı:

“Fena düştüm sokakta, ama sağdaki sakat diye soldaki kaslıydı ya, şimdi de soldaki acıdığı için sağdakine yükleniyorum. Eşitlenecek inşallah.”

Aslı Bekiroğlu'nun fotoğrafında dizlerinin halini gören üzüldü! 9