SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 00:27

SON HABERLER

Aslıhan Güner’e özel filtre yapmış hayranları!

Televizyongazetesi.com/Detay – Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde oynadığı Yıldız karakteri ile ekranda yer alan Aslıhan Güner, sosyal medyada da hayranları tarafından çok konuşulan bir isim. Show TV’de Cumartesi akşamları ekrana gelen dizideki imajıyla da büyük beğeni toplayan Aslıhan Güner, kamera arkasından yaptığı paylaşımlarla hayranlarını ayrıca sevindiriyor.

Oyuncunun kızıl saçlı halini çok beğenen ve övgülere boğan hayranları, sosyal medyada yaptığı her paylaşımı da anında yayınlıyor, yorumluyor ve beğeni yağmuruna tutuyorlar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi sayesinde hayranları daha da artan Aslıhan Güner, kendisine gösterilen bu sevgi karşısında hayli mutlu. Setten yaptığı paylaşımlarla da hayranlarına ayrı bir heyecan yaşatıyor.

Son olarak bir hayranının instagram’da kendisi için filtre yaptığını gören oyuncu, bu filtre ile poz vererek teşekkürlerini de iletti.

Filtrede yıldız tozları görülüyor dikkatli bakıldığında. Bu arada setten bir başka kısa videoyu da paylaştı oyuncu. Dizide İsmail Demirci’nin oynadığı Kuzey’in kızı Gökçe’yi oynayan Nilsu Berfin Aktaş ile de aşağıdaki videoyu paylaştı Aslıhan Güner.

Bu akşam ekrana gelecek yeni bölüm öncesinde de partneri İsmail Demirci ile aşağıdaki pozu verdi Aslıhan Güner…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler