SON DAKİKA
20 Ağustos 2019 19:13

SON HABERLER

ATV kanalı, Kimse Bilmez dizisi için ilginç bir karar aldı!

atv ekranlarında kısa bir süre önce başlayan ve Salı akşamları yayınlanan Kimse Bilmez dizisinin ilk 3 bölümü atv’de yeniden ekrana gelecek.

Baba Yapım imzalı ve Kartal Çidamlı ile U. Hakan Eren’in yönetmenliğini yaptığı dizinin yarın (29 Haziran Cumartesi) saat 10:00’da yayınlanacağı öğrenildi.

Diziyi kaçıranlar, izleyemenler için bir fırsat olan bu yayının, aynı zamanda yaz döneminde reytingleri diri tutmak için bir karar olduğu düşünülüyor.

Dram, aksiyon ve maceranın eksik olmadığı Kimse Bilmez, star olma hayalleri kuran genç ve güzel Sevda’nın, esrarengiz bir geçmişe sahip Ali’nin hayatını nasıl değiştireceğini, kendilerini nasıl sıra dışı bir aşkın içinde bulacaklarını ve çevrelerinde gelişen olayları anlatıyor.

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Kimse Bilmez, her Salı saat 20.00’de atv’de!

İlgili Haberler