SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 19:00

SON HABERLER

atv’nin hangi dizisi final potasında? Yeni sezonun ilk kaybedeni belli oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Canevim dizisi Özgür Çevik’in hatırına ayakta kalmakta! atv ekranında Mayıs sonunda başlayan Canevim dizisi, yaz aylarında az dizi olmasının da etkisiyle Eylül ayına kadar gelebilmişti. Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik ve Aras Aydın’ın başrollerinde yer aldığı Canevim dizisi, atv’nin yoğun desteğine rağmen bir türlü toparlanamadı.

Dizinin 16. bölümü 23 Eylül Pazartesi akşamı saat 22.00’de ekrana geldi. Yani atv, diziyi prime-time olarak adlandırılan saat 20.00’dan çekerek, bir sonraki dilime attı.

Haliyle dizide reytinglerde adeta çakıldı… Canevim’in 17.bölüm fragmanı yayınlandı.30 Eylül Pazartesi yine saat 22.00’de ekrana gelecek. Reytingin düzelme ihtimali beklentilerin dışında…

Yani Canevim, yeni sezonun ilk kurban edilecek dizisi konumunda gözüküyor.

atv, bu satten sonra Canevim dizisini yayında tutmak için büyük direnç gösterir mi, bu pek de doğru bir karar olmayacaktır.

Taylan-Ceylan-Ömer üçgenine hapsolan ve yan karakterlerin hikayelerini adeta es geçen, mantık hatalarının sıklıkla yaşandığı, karakterlerin fazlasıyla abartılarak karikatürize edildiği bir ortamda Canevim dizisinin bu noktaya kadar gelmesi bile büyük başarı…

Zira bu başarıda Özgür Çevik’in rolü büyük… Çevik’in Taylan Tanbay performansı hatırına izleyici Canevim’i uzun süre potada tuttu ama finalin de yakın olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler