SON DAKİKA
16 Haziran 2019 11:56

SON HABERLER

Avlu, öyle bir bölümle geliyor ki kolay kolay unutulmayacak! Avlu 43. Bölüm Fragmanı!

Star TV’de ekrana gelen Avlu dizisinin 43. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin başrolünde oynadıkları Avlu dizisinin yeni bölümünde çok şaşırtıcı gelişmeler yaşanacak.

Cezaevinde isyan çıkaran mahkumların Zerrin’i istemesiyle patlak veren olaydan sonra Deniz, dışarı çıkma kararı almıştı.

Azra’nın tüm engellemelerine rağmen Zerrin’le buluşmak isteğini iletmiş ve kabul edilmişti. Ancak cezaevinin etrafındaki özel harekatın komutanı, Deniz için ‘vur’ emri vermişti.

Yeni bölüm için heyecanı arttıran bu gelişme sonrasında, 43. bölüm tanıtımında Zerrin’in bir şekilde cezaevinde esir alındığı görüldü.

Deniz’in, bu oyuna gelmediği ve Zerrin’i de alarak içeri tekrar girdiği, temsili bir mahkeme kurulduğu, savcı ve bazı bürokratların karşısında Zerrin’in “Ben yaptım” dediği anlar dikkat çekti.

Bu sırada cezaevine girmeye çalışan polisin, kapıları patlattığı anlar da Zerrin’in itirafının yarım kalıp kalmayacağı da merak konusu.

İşte heyecan yaratan 43. bölüm tanıtımı…

Avlu 42. bölümde neler oldu?

Deniz ve Azra, hayatlarının en cesur kararını alırlar

Safiye’nin odasından özgürlüğe açılan kapı aralanmak üzeredir. Ancak oradan kimlerin geçeceği bilinmemektedir. Deniz ve Azra birbirlerinden habersiz aynı anda belki de tarihlerinin en cesur kararını alırlar. Zerrin ise tanıdık bir yüzün onu nerelere sürükleyebileceğini deneyimleyecektir.

İlgili Haberler