Ana sayfa Sosyal Medya Aybüke Pusat’ın yaşadığı bir hayal kırıklığı bugün sevilen bir oyuncu olmasını sağladı!..

Aybüke Pusat’ın yaşadığı bir hayal kırıklığı bugün sevilen bir oyuncu olmasını sağladı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Medcezir dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Aybüke Pusat, geçtiğimiz ay beIN CONNECT’te yayınlanmaya başlayan NG Medya imzalı Hayaller ve Hayatlar dizisinde ‘Güneş’ karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

En son Blu TV’de yayınlanan Alef: Mal-i Hülya dizisiyle izleyici karşısına çıkan oyuncu, Show TV’de Ömür Sabuncuoğlu’nun sorularını yanıtladı.

Kariyerine baleyle başlayan Pusat, “Yaramaz bir çocuktum ve enerjimi atmam için ailem baleye yönlendirdi. Balenin bana kattığı en büyük şey oyunculukta elimi kolumu nereye koyacağımı öğrenmem oldu. Bale yaparken çok acı çektim. Her gününde büyük acılar, gözyaşları vardı” açıklamasıyla dikkat çekti.

Aybüke Pusat'ın yaşadığı bir hayal kırıklığı bugün sevilen bir oyuncu olmasını sağladı!.. 7

Baleyi erken yaşta bırakmak zorunda kalan oyuncu, “Kas ağrılarım artmıştı. Doktorlar ‘Dansı bırakman lazım’ dediğinde büyük bir boşlukta kaldım. Ama şimdi iyi olduğunu görüyorum çünkü oyunculuğa başladım. Dans edemeyeceğim söylendiğinde depresyona girmiştim.” ifadelerini kullandı.

2014’te düzenlenen Miss Turkey Yarışması’nda üçüncü seçilen Aybüke Pusat, yarışmaya katılışının tesadüf eseri olduğunu söyledi. Pusat, “Çok mutsuzken arkadaşlarım Miss Turkey’e başvuru yaptı. İlk 3’e girmeyi düşünmüyordum bile. Üçüncü olunca da ne yapacağımı bilemedim. Oyunculukla ilgili hiçbir şey bilmeden kendimi oyuncu olarak buldum.” şeklinde konuştu.

Aşk hakkında da konuşan Aybüke Pusat, aşık olduğunda bahar gelmiş gibi hissettiğini söyleyerek, “Aşık olunca dünyam renkleniyor. Şu anda gayet renkli hayatım” açıklamasını yaptı.