Ana sayfa Dizi Haberleri Ayça Bingöl ekrana bambaşka dönüyor! Kardeş Çocukları dizisinin Ümran’ı sizi şaşırtacak!

Ayça Bingöl ekrana bambaşka dönüyor! Kardeş Çocukları dizisinin Ümran’ı sizi şaşırtacak!

tarafından ker_def

Kardeş Çocukları dizisinin ilk bölümü bu akşam izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. İddialı kadrosu ve etkili senaryosuyla Kardeş Çocukları ekrana yeni bir soluk getirecek. Pazar akşamlarının dizi rekabetinde Star TV’nin Kardeş Çocukları dizisiyle iddiası büyük.

Ayça Bingöl ise ekrana müthiş bir dönüş yapacak. Ümran karakterine hayat veren Bingöl, çok konuşulacağa benziyor.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez’in paylaştığı “Kardeş Çocukları” bu akşam Star TV’de ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak. Dizinin başrol oyucularından Ayça Bingöl canlandırdığı Ümran adlı karakterle izleyenleri derinden etkileyecek.

AYÇA BİNGÖL ÜMRAN’I İLK KEZ ANLATTI!

Ayça Bingöl, dizide yoksulluklarla dolu bir köyde kızı Hayat (Afra Saraçoğlu)için adeta yaşam mücadelesi veren bir anneyi canlandırıyor. Genç yaşta kız kardeşi Umay’la (Nur Fettahoğlu) yolları ayrı düşen Ümran’ın hikayesi ekran başındaki izleyenleri sarsacak. Canlandırdığı karakteri ilk kez anlatan Bingöl, dizinin ekrana gelmesini merakla bekleyen izleyicilerle ipuçlarını paylaştı:

“Bir kasabada, bir köyde çok zorlu şartlar altında büyümüş, evlenmiş bir karakter. Bir kızı var. Hayatına büyük sırlarla ve büyük yüklerle devam etmiş ve o şekilde kızına sahip çıkmaya çalışmış..Bir şekilde, tesadüfen de olsa kız kardeşi ile bir araya gelme fırsatı yakalıyor ve aslında yarım kalmış bir durum tekrar yaşanmaya başlıyor..Kızı için yapmayacağı şey yok ama bir noktada da elinin kolunun bağlı olduğu bir durum var. O yüzden o çaresizliğin içinde çok bocalıyor ama elinden gelenin en iyisini yapıyor. Her annenin yaptığı gibi…”

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Senaryosunu Sırma Yanık’ın, yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği “Kardeş Çocukları” ilk bölümüyle bu akşam 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.