Ana sayfa Sosyal Medya Ayşenil Şamlıoğlu’nun çalıştığı genç meslektaşları karakter testini geçti!

Ayşenil Şamlıoğlu’nun çalıştığı genç meslektaşları karakter testini geçti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ayşenil Şamlıoğlu, Gül Masalı isimli diziyle birlikte yeniden ekranda yer alıyor. Fatma Ana karakterini canlandıran oyuncu, hayatının en güzel dönemlerinden birisini yaşıyor.

Çekimlerin yapıldığı Isparta’nın dağlarını izlemeye bayıldığını anlatan ünlü oyuncu, işinin olmadığı zamanlarda da dağların güzelliğine bakarak içini ferahlatıyor. atv’nin youtube kanalında Isparta kentinin güzelliğine de değinen oyuncu, şunları söyledi:

“Isparta çok güzel bir kent. Etrafındaki dağları seyretmeye bayılıyorum. Her sabah eğer işim yoksa bir kahve koyup oturuyorum ve odadan tepedeki karlı dağ yamaçları, onun önünde yemyeşil dağ yamaçları olağanüstü. Aynı zamanda kentin kendisi de tertemiz ve bir öğrenci kenti olduğundan, gittiğim her yerde dünya güzeli gencecik insanlar karşımda. Çok mutluyum.”

Ayşenil Şamlıoğlu'nun çalıştığı genç meslektaşları karakter testini geçti! 59

Eğirdir Gölü’nün müthiş bir yer olduğunu ve buradaki her sahneye gitmek için can attığını belirten usta oyuncu, kendisini çok şanslı hissettiğini de söyledi.

Tanımaktan mutluluk duyduğu oyuncularla yan yana olduğunu da belirten Ayşenil Şamlıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Bir önceki projede de, bu gençleri sadece oyunculuklarına bakarak değil, bir de karakter testinden geçirip mi aldınız diye sormuştum. O kadar pırıl pırıl çocuklardı. Şu anda yan yana geldiğim oyuncular da öyle. Onlarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve onlardan çok şey öğreniyorum. Onların benden öğrendiği kadar. ”

Her zaman yaşı büyük olanlardan öğrenildiği şeklindeki genel yargının doğru olmadığının altını çizen Ayşenil Şamlıoğlu, üniversitede ders verdiğini ve gençlerden çok bilgiler edindiğini de ayrıca belirtti.

“Gençlerin varlığı beni her zaman mutlu ediyor. İyi ki böyle genç bir ekibin içindeyim” diyen usta oyuncu, Gül Masalı dizisindeki meslektaşlarını da övmeyi ihmal etmedi.