Ana sayfa Sosyal Medya Aytaç Şaşmaz bu yıl doğum gününü sevgilisi Cemre Baysel’den ayrı kutladı! İki sevgili bakın nasıl görüştü!

Aytaç Şaşmaz bu yıl doğum gününü sevgilisi Cemre Baysel’den ayrı kutladı! İki sevgili bakın nasıl görüştü!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel, geçtiğimiz yaz döneminde yayınlanan Baht Oyunu isimli romantik komedi dizisiyle ekranda yer almıştı.

Ekranlara veda eden Baht Oyunu dizisi akıllardan çıkmayan bir proje oldu. Bu yapımda tanışıp aşk yaşamaya başlayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın aşkı sürüyor.

Cemre Baysel yaz döneminde Senden Daha Güzel isimli Fox TV dizisiyle yeniden ekranlara dönüş yaptı. Oyuncu şu sıralar sette, sevgilisi  Aytaç Şaşmaz ise ailesiyle beraber tatilde.

4 Ağustos’ta 24 yaşına giren Aytaç Şaşmaz doğum gününü sevgilisi Cemre Baysel’den uzakta kutladı. Pastasındaki mumları üflerken sevgilisiyle görüntülü görüşen Aytaç Şaşmaz bu anları sosyal medya hesabından da paylaştı.

Aytaç Şaşmaz bu yıl doğum gününü sevgilisi Cemre Baysel'den ayrı kutladı! İki sevgili bakın nasıl görüştü! 8

Cemre Baysel’de instagram hesabından yaptığı paylaşımda Aytaç Şaşmaz’ın doğum gününü, “İyi ki doğdun Süpermen’im.. İyi ki varsın, hep ol!” sözleriyle kutladı.

Aytaç Şaşmaz bu yıl doğum gününü sevgilisi Cemre Baysel'den ayrı kutladı! İki sevgili bakın nasıl görüştü! 9

Aytaç Şaşmaz paylaşımın altına; ‘Ben senin Süpermeninim’ yorumunu yaptı. İkilinin paylaşımları ve yorumları hayranlarını mest etti. Aytaç Şaşmaz bu yıl doğum gününü kız çocuklarının eğitimine katkıda bulunmak amacıyla Koruncuk Vakfı’na bağışladı.

Şu anda yeni bir proje anlaşması olmayan oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada dinlendiğini belirterek, “İş bakıyorum, görüşmelerim var. Her şey yolunda” ifadelerini kullanmıştı.  Gelen projeleri değerlendirme aşamasında olan Aytaç Şaşmaz, iyi bir teklif gelir ise yeniden setlere dönmeyi arzu ediyor.