Ana sayfa Sinema Aziz’in Efnan’ı Simay Barlas’ın başrolünde yer aldığı Dijital Esaret’in vizyon tarihi belli oldu!

Aziz’in Efnan’ı Simay Barlas’ın başrolünde yer aldığı Dijital Esaret’in vizyon tarihi belli oldu!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son dönemin parlayan yıldızlarından Simay Barlas, halen Aziz dizisinde canlandırdığı Efnan karakteriyle izleyicinin büyük beğenisini kazanıyor. Yetenekli oyuncu çok yakında bir sinema filmiyle hayranlarının karşısına çıkacak. Dijital Esaret isimli filmin vizyon tarihi açıklandı.

Başrolünde Simay Barlas’ın yer aldığı Dijital Esaret filmi çekileli bir hayli zaman olmuştu. 2020’de çekilen film pandemi nedeniyle vizyona girememişti. Dijital Esaret nihayet 18 Mart’ta sinemalarda izleyiciyle buluşuyor.

Dijital dünyada işledikleri suçlar yüzünden cezaevine atılan bir grup gencin hikayesini konu edinen filmin başrolünde son dönemin en beğenilen oyuncularından Simay Barlas var. Filmde 2021 yılı Mart ayında kaybettiğimiz Rasim Öztekin ile birlikte Özgün Çoban, Kaan Sevi, Ecem Atalay da rol alıyor.

Zalim İstanbul dizisiyle büyük çıkış yapan Simay Barlas’ın ilk sinema filmi olan Dijital Esaret, suç işleyen sosyal medya fenomenlerinin, hacker’ların, e-alışveriş, oyun ve sanal kumar bağımlılarının, getirildikleri cezaevinde yaşadıklarını anlatıyor Simay Barlas filmde, 402 numaralı mahkum bir hacker’ı canlandırıyor. Filmin konusu kısaca şöyle:

Bir grup genç, dijital dünyaya adım attıklarında başlarına geleceklerden habersizdir. Her şeyin kendi kontrollerinde olduğunu düşünen gençler, bir süre sonra bu dünyanın esiri haline gelir. İşler gittikçe içinden çıkılmaz hale geldiğinde ise kendilerini cezaevinde bulurlar. Burada yolları kesişen sosyal medya fenomenleri, hackerlar, internet bağımlıları ve sanal kumarbazların özgürlüklerine kavuşabilmeleri için son bir şansı vardır.

Zalim İstanbul dizisindeki çıkışının ardından başarısını Aziz dizisiyle sürdüren genç oyuncu Simay Barlas, Efnan karakteriyle izleyicilerin büyük beğenisini topluyor. Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Aziz’e aşık bir kadını canlandıran Efnan, güzel kalbi ve iyiliğiyle de herkesin kalbini kazanmış durumda.