Ana sayfa Sosyal Medya Bade İşçil bir dönem gerçekte yaşadığı hayatı, yeni dizisindeki tekrar yaşadı!

Bade İşçil bir dönem gerçekte yaşadığı hayatı, yeni dizisindeki tekrar yaşadı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü yazarlardan Duygu Asena’nın aynı isimli romanından uyarlanan Aslında Özgürsün isimli dizi Gain platformunda izleyicilerle buluştu. Deniz Çakır ile Bade İşçil’in başrolde bir araya geldiği dizi, daha çok kadın konularını içerdiği için kadın izleyicilerin fazlasıyla dikkatini çekmişti.

Aslında Özgürsün aslında hayatın içinden bir dizi ve gerçekçi karakterler olduğu için de tüm izleyici gruplarının kendilerinden bir şeyler bulabileceği bir proje olarak öne çıkıyor. Bade İşçil de diziyi herkese tavsiye etti ve şu sözleriyle de dikkat çekti: “Yine hayatın içinden, gerçekte var olan karakterler. Ütopik bir şeyden bahsetmiyor. Ben Berna gibi kadın da tanıyorum, Erkan gibi adam da biliyorum. Hepsi gerçekten yaşayan karakterler ve Türkiye’de de varlar, eminim dünyada da varlar. Bir üçüncü göz olarak baksınlar, kendilerini bulacakları çok şey olduğuna inanıyorum.”

Diziyi izleyenlerin aydınlanma yaşayacağını ve kendilerini sorgulayacaklarını ifade eden Bade İşçil, hayatın içinden bir proje olduğuna vurgu yaptı. Belgin karakterini canlandıran oyuncu, bu rolüyle aslında birçok kişinin aydınlanmasını da sağlayabileceğini düşünüyor.

Bade İşçil bir dönem gerçekte yaşadığı hayatı, yeni dizisindeki tekrar yaşadı! 2

Bade İşçil, “Belgin küstürülmüş, kendinin farkına varmayı unutmuş. Etrafına bakmaktan, etrafındakileri iyi hissettirmekle çabalamaktan dolayı, kendisini unutmuş. Kendisinin ne hissettiğini düşünmüyor. Berna ona hatırlatıyor. Kendini adamış bir kadın olduğu için, kendine iyi miyim diye sorma, anı yaşama gibi lüksü olmayan bir kadın” diye konuştu.

Toplumun genelindeki kadınların Belgin gibi olduğuna vurgu yapan Bade İşçil, kendini adayan bir anne ve eş olma noktasının hikayeye kendisini çektiğini söyledi. Kendisinde de benzer yanlar gördüğünü anlatan Bade İşçil, şu sözlerle dikkatleri çekti:

“Bende de benzer yanları var Belgin’in bu huyları. Ben de kendimi çocuğum olduktan sonra çocuğuma adamış… Evliliğimdeyken de evliliğime aynı şekildeydi. Sıkışmış ve kendisini özgür hissetmesine inandığım bir karakter oldu. Dolayısı ile Belgin’in elinden tutmak istedim.”