Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Arda Kural’ın setlere geri dönüş projesi kendi hayatının yansıması gibi bir iş!

Arda Kural’ın setlere geri dönüş projesi kendi hayatının yansıması gibi bir iş!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Oyuncu Arda Kural, bir dönem çok popüler yapımlarda rol almasına rağmen, yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle de uzun süre projelerde yer almamıştı. Basında birçok sorunu nedeniyle sıklıkla haber yapılan Arda Kural, şöhreti kaldırma noktasında başarılı olamadığı yorumları ile de karşılaştı.

Arda Kural’ın sorunlu hayatında inişler ve çıkışlar hep vardı. Oyuncu geçtiğimiz yıllarda da setlere dönme konusunda adımlar atmıştı. Şimdi ise Yıldızlara Bak isimli yeni sinema filmi ile genç oyuncu yeniden kameralar karşısına geçti.

Arda Kural, rahatsızlıkları nedeniyle verdiği aranın ardından tekrar setlere döndüğü için memnun. Yıldızlara Bak isimli sinema filminden bahseden oyuncu, kendi hayatında da yaşadığı sıkıntıları aktarması bakımından bu film projesinde bir hayli dikkat çekiyor.

Arda Kural, “Güzel bir film, bir anlamı var bu filmin. Hayatta dramın, kötü şeylerin, insanın başına gelen kötü şeylerin neden geldiğine dair düşünselliği anlatacağız. Nasıl mücadele edilir ya da içsel yolculuğumuzun dışa vurumu gibi hissettirmeye çalıştığım bir film” açıklamasını yaptı.

Setlere dönmekten memnun olduğunu anlatan Arda Kural, bu film projesinin geri dönüşü gibi kendisi için güçlü bir anlamının bulunduğunu da sözlerine ekledi.