SON DAKİKA
18 Eylül 2019 14:35

SON HABERLER

Bahar, Arif meselesini itiraf etti! Kadın 60. Bölüm

Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinin dün akşam 60. bölümü ekrana geldi.

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrolünde oynadığı Kadın dizisinde Bahar, Arif ile ayrıldıklarını Sarp’a söyledi.

Birlikte bir çay bahçesine giden Sarp ve Bahar’ın ilk kez yakınlaştığı konuşma sırasında Sarp, Bahar’ın eski evine dönmesini istemedi.

Bahar, bu konunun Arif’le ilgili olduğunu anlayıp Sarp’a gerçeği söyledi.

Arif’le aralarındaki olayın bittiğini söylediğinde Sarp, gülümsemesini saklayamadı. Bahar’ın çok sinirlendiği o anlarda Sarp ise sevinçten kendini tutamıyordu.

Ayrıntıları videodan izleyebilirsiniz…

Kadın 60. Bölüm Özeti:
Şirin’in Sarp ile çekilmiş fotoğraflarını bir anlık sinirle Bahar’a gönderen Pırıl ne yapacağını bilemez. Suat ise bu fotoğrafların Bahar’ın eline geçmesini hiç istememektedir. Çünkü Sarp’ın artık Pırıl’a dönme ihtimaline bile tahammülü yoktur.
Şirin’in tekrar Sarp’a ilgi duyduğunu düşünmek bile istemeyen Hatice, içten içe çok korkmaktadır. Böyle bir şeyin tekrarlanması ailesine çok büyük zararlar verecektir.
Ceyda’dan bir oğlu olduğu konusunda şüphelenen Emre ise bunu açık açık sormaya karar verir ve duyduğu şey karşısında büyük bir şoka uğrayacaktır.
Sarp ile hep kavga halinde olmaktan artık çok sıkılan Bahar ise her şeye bir nokta koymaya karar verir. Çocukları için Arif’ten de ayrılan Bahar, Sarp’ı affedecek mi? Yoksa sadece çocuklarının babası olarak mı yanlarında kalmasına izin verecek?

i

İlgili Haberler