SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 20:42

SON HABERLER

Ceyda ve Emre yıllar sonra yüzleşti! Kadın 60. Bölüm

Fox TV’de ekrana gelen Kadın dizisinin dün ekrana gelen 60. bölümünde Emre, Arda’nın kendi oğlu olup olmadığını öğrenmek için önce Hatice’ye gitti.

Gerçeği direk söylemese de durumu anlayan Emre, soluğu, Ceyda’nın evinde aldı.

Emre’nin tüm ısrarlarına rağmen Ceyda gerçeği söylemedi. Emre, Ceyda’nın kendisinden bir çıkarı olduğunu düşünüyordu ve “Benden ne istiyorsun?” diye sorduğunda Ceyda onu evden kovdu.

İkilinin oğulları ile ilgili konuşmalarının videodan izleyebilirsiniz…

Kadın 60. Bölüm Özeti:
Şirin’in Sarp ile çekilmiş fotoğraflarını bir anlık sinirle Bahar’a gönderen Pırıl ne yapacağını bilemez. Suat ise bu fotoğrafların Bahar’ın eline geçmesini hiç istememektedir. Çünkü Sarp’ın artık Pırıl’a dönme ihtimaline bile tahammülü yoktur.
Şirin’in tekrar Sarp’a ilgi duyduğunu düşünmek bile istemeyen Hatice, içten içe çok korkmaktadır. Böyle bir şeyin tekrarlanması ailesine çok büyük zararlar verecektir.
Ceyda’dan bir oğlu olduğu konusunda şüphelenen Emre ise bunu açık açık sormaya karar verir ve duyduğu şey karşısında büyük bir şoka uğrayacaktır.
Sarp ile hep kavga halinde olmaktan artık çok sıkılan Bahar ise her şeye bir nokta koymaya karar verir. Çocukları için Arif’ten de ayrılan Bahar, Sarp’ı affedecek mi? Yoksa sadece çocuklarının babası olarak mı yanlarında kalmasına izin verecek?

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler