Ana sayfa Dizi Haberleri Baraj dizisinin afişi ve fragmanı büyük beğeni topladı!

Baraj dizisinin afişi ve fragmanı büyük beğeni topladı!

tarafından ker_def

Yapımcılığını MEDYAPIM ve No:9 Productions’ın, senaryosunu ve yönetmenliğini ise Hasan
Tolga Pulat’ın üstlendiği yeni dizi Baraj, 17 Mart Salı saat 20:00’de ilk bölümüyle ekrana
gelecek. Fox TV üst üste yeni dizilerini görücüye çıkartıyor. Çarşamba akşamı Öğretmen dizisi başlamış ve büyük ilgi görmüştü. Fox TV, Kadın dizisinin yayınlandığı Salı akşamları Baraj ile yeniden izleyicilerin gönlüne girmeyi hedefliyor.

AFİŞ GÖRÜCÜYE ÇIKTI! Geçtiğimiz Çarşamba akşamı izleyiciyle buluşan “Öğretmen” dizisinde gösterilen afiş, sosyal medyanın ilgi odağı oldu. Afişte Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Iman Casablanca ve usta oyuncu Sumru Yavrucuk’un iddialı pozları dikkat çekti.

Baraj dizisinin afişi ve fragmanı büyük beğeni topladı! 7

TANITIM YAYINDA! 17 Mart tarhinde FOX izleyicisiyle buluşacak olan “Baraj”ın yayınlanan tanıtımı izleyiciler tarafından çok beğenildi, merak uyandırdı.

Dizinin kadrosunda ayrıca Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç, Samil Kafkas ve Mesut Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor. Çekimleri devam eden dizinin ilk tanıtımını izlemek için:

Genel Hikaye: 1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir.

Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…