Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Başak burcundaki ay, beklenmedik durumlara neden olacak! Hande Kazanova’dan haftalık burç yorumu

Başak burcundaki ay, beklenmedik durumlara neden olacak! Hande Kazanova’dan haftalık burç yorumu

tarafından ker_def

Yeni haftada Ay Başak burcuna geçiyor! Ünlü Astrolog Hande Kazanova, haftalık burç yorumunda beklenmedik gelişmelere dikkat çekiyor. Olumlu gelişmelerin yanında, dikkat edilmesi gereken konuları da özetleyen Kazanova, alınganlıklar ve savunmacı yaklaşımlara dikkat etmek gerektiğini vurguladı.

Hande Kazanova, instagram sayfasından yaptığı açıklamada, kadın erkek ilişkilerinde de sürprizli bir döneme girildiğini işaret ediyor!

İşte Hande Kazanova’nın haftalık burç yorumu:

Haftaya Ay Başak burcundayken, yapılması gereken işlerimizin üzerine eğilerek, günlük işlerimizin üzerine düşerek başlıyoruz.

Bu hafta hem önemli işlerimizde, hem de kadın, erkek ilişkilerinde güzel sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Bu anlamda etkin olarak Salı ve Cuma günlerinden faydalanalım. Fikirlerimizi hayata geçirmek için şahane haftalardan bir tanesi.

Çarşamba günü Venüs Boğa burcuna geçiyor. Kendi burcunda ilişkilerde istikrar ve güven arayışını yükseltirken, maddi konularda da bir düzen ve sağlamlık arayışını öne çıkartabilir.

Perşembe günü enerjimizi ailevi konulara, sevdiklerimize, evimize harcamaya başlıyoruz. Alınganlıklara, savunmacı yaklaşımlara bu dönemde dikkat etmeliyiz.

Bu haftanın en önemli olayı Akrep burcunda oluşan Dolunay, Cumartesi günü devreye girecek olan Dolunay algımızı parasal konulara, başkalarının kaynaklarına, ödemelere çevirebilr. Bu dolunayda gitmesi gerekenler, bırakmamız gereken konu ve olaylar önem kazanıyor. Ani ve beklenmedik ilişkilere, farklı sevgilere, parasal hareketliliklere hazır olmalıyız. Peki bu haftayı siz nasıl değerlendireceksiniz? Şimdi burcunuza göre haftalık yorumlarınızı https://www.handekazanova.com/13-19-mayis-haftalik-burc-yorumlari/ ’ndan okuyabilirsiniz!

Herkese şahane bir hafta diliyorum… #astroloji #astrology #handekazanovaileastroloji #fullmoon #dolunay #venüsboğa #marsyengeç #venusintaurus #marsincancer #mutluhaftalar #bireyseldanışmanlık

HANDE KAZANOVA KİMDİR?

İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk serüveni, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi temsil etmiştir. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sundu. Ekran yüzü olarak başarılı bir geçmişe sahip olan Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sardı. Aldığı eğitimle, başarılarına bir yenisini katan Kazanova, yakın geçmişte astroloji yazarı olarak hayranlarının karşısına çıktı.