SON DAKİKA
26 Mart 2019 12:10

SON HABERLER

Beni Affet 1420. Bölümün tamamını izle

Beni Affet dizisinin 10 Ekim Çarşamba günü ekrana gelen 1420. bölümünde önemli olaylar yaşandı. Dizinin bu bölümü youtube’da full hd olarak paylaşıldı.

Videodan 1420. bölümün tamamını izleyebilirsiniz. Detaylar ise aşağıda…

1420. Bölümünde neler olacak?

Feride’nin Umut’u sünnet ettirmeye karar vermesi üzerine evde bir telaş başlar. Yaman tüm gerçeklere rağmen Umut’la bağ kurduğunu fark eder. Harika, Yaman’a belli etmese de Feride’ye karşı tepkilidir. Umut’un sünneti için alışverişe çıkan Murat ve Güzel, talihsiz bir olay yaşarlar. Zafer, Nihal’in intikamını almakta kararlıdır. Tuncay, Zafer’e çok önemli bir bilgi verir. Öte yandan Hakan’ın Kader’le ilgili kötü planları vardır.

Müjgan, tefecilerle ilgili sıkıntısını bir türlü çözemez. Selva, Sevgiler hakkındaki gerçeği Müjgan’dan saklamakta kararlıdır. Şahin’in Selva ve Burçin konusundaki şüpheleri devam ederken Sevgi’den şaşırtıcı bir şey ister. Haşmet, şirkette tasarımları beğenilen Müjgan’ı Yılmaz’a sorar. Cenk, Müjgan’la ilgili kötü emellerini gerçekleştirmeyi bekler, bir yandan da Ebru’dan kurtulmaya çalışır.

Beni Affet Dizisi Detay: Kanal: Show Tv, Star Tv Yönetmen: Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu Yapım Şirketi: Focus Film Senaryo: Ayşem Özge Yoldaş başkanlığında 10 kişilik bir senaryo ekibi görev almaktadır Oyuncular: Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Gamze İğdiroğlu, Özgün Çoban, Gaye Turgut, Mert Altınışık, Zeynep Yasa, Ceren Yalazoğlu, Ötüken Hürmüzlü, Kerem Poyraz Tür: Dram, aşk Saat: 1 Saat

İlgili Haberler