Beni Affet 1420. Bölümün tamamını izle

10 Ekim 2018 Çarşamba, 20:00
Beni Affet 1420. Bölümün tamamını izle

Beni Affet dizisinin 10 Ekim Çarşamba günü ekrana gelen 1420. bölümünde önemli olaylar yaşandı. Dizinin bu bölümü youtube’da full hd olarak paylaşıldı.

Videodan 1420. bölümün tamamını izleyebilirsiniz. Detaylar ise aşağıda…

1420. Bölümünde neler olacak?

Feride’nin Umut’u sünnet ettirmeye karar vermesi üzerine evde bir telaş başlar. Yaman tüm gerçeklere rağmen Umut’la bağ kurduğunu fark eder. Harika, Yaman’a belli etmese de Feride’ye karşı tepkilidir. Umut’un sünneti için alışverişe çıkan Murat ve Güzel, talihsiz bir olay yaşarlar. Zafer, Nihal’in intikamını almakta kararlıdır. Tuncay, Zafer’e çok önemli bir bilgi verir. Öte yandan Hakan’ın Kader’le ilgili kötü planları vardır.

Müjgan, tefecilerle ilgili sıkıntısını bir türlü çözemez. Selva, Sevgiler hakkındaki gerçeği Müjgan’dan saklamakta kararlıdır. Şahin’in Selva ve Burçin konusundaki şüpheleri devam ederken Sevgi’den şaşırtıcı bir şey ister. Haşmet, şirkette tasarımları beğenilen Müjgan’ı Yılmaz’a sorar. Cenk, Müjgan’la ilgili kötü emellerini gerçekleştirmeyi bekler, bir yandan da Ebru’dan kurtulmaya çalışır.

Beni Affet Dizisi Detay:
Kanal: Show Tv, Star Tv
Yönetmen: Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu
Yapım Şirketi: Focus Film
Senaryo: Ayşem Özge Yoldaş başkanlığında 10 kişilik bir senaryo ekibi görev almaktadır
Oyuncular: Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Gamze İğdiroğlu, Özgün Çoban, Gaye Turgut, Mert Altınışık, Zeynep Yasa, Ceren Yalazoğlu, Ötüken Hürmüzlü, Kerem Poyraz
Tür: Dram, aşk
Saat: 1 Saat
beni affet haberleri için

star tv haberleri için