Ana sayfa Dizi Fragmanları Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm 4. fragmanı yayınlandı! Duygusal başlayacak!

Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm 4. fragmanı yayınlandı! Duygusal başlayacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Benim Tatlı Yalanım dizisi 13 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak.

Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı ve Lavinya Ünlüer’in başrollerinde yer aldığı dizinin 1. bölümünden 4. fragman yayınlandı. Dizinin daha önceki fragmanlarına bakarak değerlendirme yapan izleyiciler, iyi bir yaz dizisi geldiğine kanaat getirmişti.

Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm 4. fragmanında dizinin duygusal bir başlangıç yapacağı, arada eğlenceli sahneler de olacağı görülmekte.

Videodan 1. bölüm 4. fragmanı izleyebilirsiniz.

Nasıl bir dizi?

Nejat ve Suna’nın beyaz bir yalanla başlayıp, tutku dolu bir aşka dönüşecek hikayeleri merakla bekleniyor.

O3 Medya imzalı, başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı Star’ın yeni dizisi “Benim Tatlı Yalanım” ilk tanıtımı izleyici ile buluştu. Renkli ve sıcacık anlatımı ile beğeni toplayan tanıtım şimdiden merak uyandırdı.

Her şey Tatlı Bir Yalanla Başlıyor…

Hikaye, karısı tarafından terk edilen Nejat’ın, (Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra (Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Annesinin ağzından yazdığı mektuplarla iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna ( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı “Benim Tatlı Yalanım” sevilen isimleri ve duygu yüklü hikayesi ile 13 Haziran Perşembe, 20.00’de Star’da.