SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 05:31

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım 5. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Suna, Nejat’a bağlanıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları Star TV ekranında yayınlanmakta olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin 11 Temmuz akşamı saat 20.00’de yayınlanacak 5. yeni bölümünden 2. fragman paylaşıldı. Videodan izleyebilirsiniz. Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Suna ve Nejat, yakınlaşması devam edecek. Hatta birlikte aynı yatakta yatacaklar. Suna’nın Nejat’a sıkı sıkı sarıldıklarını izleyeceksiniz.

Mutlu karı koca rolü yapmak ise Suna’ya bir hayli zor gelecek. Herkese yalan söylemek zorunda olması onu zorluyor. Ancak Suna yavaş yavaş Nejat’ı tanıdıkça ona olan ilgisini de artıyor.

İşte 5. bölümde yaşanacakların detayı:

Nejat ve Suna’nın mutlu evlilik oyununda yeni kriz!

Şevket’in onay vermesinden sonra, Suna ve Nejat’ın ilişkisi artık bir dengeye oturmuştur. Her şey yolunda giderken Nejat, Yılın Genç İş İnsanı ödülüne aday gösterilir. Nejat için bu ödülü almak çok önemlidir. Suna, Nejat’ın eşi Aylin olarak ona bu ödülü kazandırmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu sırada Hande, Nejat ve Suna’nın oynadığı bu mutlu evlilik oyununun hiç de göründüğü gibi olmadığını fark eder.

İlgili Haberler