SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 23:27

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım 7. Bölüm Fragmanı İzle! Suna aşkını itiraf edecek mi?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Benim Tatlı Yalanım dizisinin 7. bölümü 25 Temmuz Perşembe akşamı izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı ve Lavinya Ünlüer’in başrollerinde yer aldığı dizinin 7. bölümünde neler yaşanacağı merak edilmekte.

Suna, Nejat’a aşık olduğunu söylüyor.Hem de yanlış zamanda ve yanlış kişiye… Nejat de Suna’ya karşı boş değil… Kayra ile birlikte güzel bir aile havasındalar… Suna bir mucize bekliyor. Nejat ise itiraf istiyor. Videodan dizinin 7. bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin 6. bölümünde neler yaşanmıştı? İşte özet bilgiler:

Nejat ve Suna ailecek ilk tatillerine çıkarlar! Romantik tatilde aşk bacayı saracak mı?

Kayra’nın takviminde annesiyle geçireceği günler hızla azalırken, Nejat bir sürpriz yapmaya karar verir. Kayra, anne ve babasıyla ilk tatilline çıkacaktır. Çok heyecanlı başlayan tatilleri Nejat’ın peşini bırakmayan iş telefonları yüzünden sık sık bölününce, Suna olaya el koyar. Tatilde oldukları süre boyunca her ikisi de telefonlarını kapatır ve İstanbul’da olanlardan uzaklaşırlar. Bu sırada Nejat’ın yılın iş insanı olarak kapağında olacağı dergi basılmak üzeredir ve kapakta Suna da vardır.

İlgili Haberler