SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 05:34

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım dizisi, böyle giderse sürpriz bir durum yaşayabilir!

Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisi, dün akşam ekrana gelen 8. bölümüyle, reytinglerde ilk sıraya oturdu!

Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrolünde oynadıkları dizi, yaz sezonunun sevilen dizileri arasında yerini almayı başardı.

Dizinin reytinglerinin iyi gitmesi durumunda, yeni sezonda da devam etme şansı var. Temmuz ayında gösterdiği başarıyı Ağustos’ta göstermesi halinde, dizi, yeni sezon biletini de almış olacak!

Ayrı dünyaların insanları olan Nejat ve Suna’nın masum görünen bir yalanla başlayan, sürprizlerle dolu hikayesinin anlatıldığı ‘Benim Tatlı Yalanım’ dün akşam yedinci bölümüyle ekrana geldi. Dizi, 3 ana kategoride de en çok izlenen dizi oldu ve ilk 100 program listesinin zirvesine yerleşti.

‘Benim Tatlı Yalanım’ ile Tüm Kişiler’de % 4,45 izlenme oranı ve 15,80 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de % 5,37 izlenme oranı ve 20.81 izlenme payı, 20+ABC1’de % 4,83 izlenme oranı ve .81 izlenme payı alarak en çok izlenen dizi oldu.

O3 Medya imzalı, başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı ‘Benim Tatlı Yalanım’ın oyuncu kadrosunda Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu da yer alıyor.

Benim Tatlı Yalanım 9. bölümden ilk sahne;

İlgili Haberler