SON DAKİKA
20 Eylül 2019 06:11

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım dizisinin kamera arkasında neler oluyor?

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de Perşembe akşamları yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisi, 2. bölümüyle bu hafta ekrana geldi.

Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı ve Lavinya Ünlüer’in başrolünde oynadıkları Benim Tatlı Yalanım dizisinde eşinin gitmesinden sonra kızını tek başına büyüten Nejat ile bir tesadüf sonucu karşılaştıkları Suna’nın hayatlarına girmesiyle yaşanan olaylar anlatılıyor.

Suna’nın, Nejat’ın kızı Kayra’nın annesi olma oyununu kabul etmesiyle birlikte bir dizi olay beraberinde yaşanıyor.

Keyifli hikayesinin yanı sıra dramatik yönleri de bulunan dizinin kamera arkasından görüntüler yayınlandı.

Aslı Bekiroğlu’nun yaz sezonunda başlamasına karşın dizinin yaz dizisi olmadığını vurguladığı görüntülerde, oyuncuların çekim anları, kamera arkasında neler yaşandığı ile ilgili setten keyifli anlar yer alıyor.

Yaz ekranının en beğenilen yapımlarından olan Benim Tatlı Yalanım’ın 2. bölümünde neler olmuştu?

Suna, Nejat’ın; “Kayra’nın doğum günü için annesi (Aylin) olur musun?” teklifi karşısında şoke olur. Nejat’ın çaresizliğinin üzerine Kayra’nın heyecanı da binince, Suna, Nejat’ın teklifini kabul eder.

Aylin’in geri döndüğü haberi doğum gününe bomba gibi düşer. Özellikle Hande, karşısında Aylin’i görmekten hiç hoşnut olmaz ve sorgulamaya başlar. Doğum günü bittiğinde, Kayra dünyanın en mutlu çocuğudur. Suna, oradan ayrılırken bir daha Nejat ve Kayra’yı görmeyeceğini düşünür. Ancak Kayra’nın yapacağı bir şey üçünün de kaderini sonsuza dek değiştirmek üzeredir.

İlgili Haberler