SON DAKİKA
19 Eylül 2019 00:43

SON HABERLER

Berkay Ateş’in filmi Görülmüştür’ün vizyon tarihi belli oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Berkay Ateş, yeni filminin heyecanını yaşıyor. Başrollerinde Berkay Ateş’in yanı sıra Saadet Işıl Aksoy, Füsun Demirel’in yer aldığı filmin senaryosu Serhat Karaaslan’a ait. Yapımcılığını da üstelenen Karaslan aynı zamanda filmin yönetmenliğini de yaptı.

Görülmüştür filmi Karlovy Vary Film Festivali’nden ödülle dönmüştü. Avrupa ve Akdeniz Film Eleştirmenleri Birliği FEDEORA “Görülmüştür”ü en iyi film seçti. Berkay Ateş’in de büyük gurur duyduğu bu ödülden sonra filme ilgi de arttı.

Ünlü oyuncu, instagram hesabından yaptığı duyuruda Görülmüştür filminin 20 Ekim’de vizyona gireceğini açıkladı.

Ateş, “Herkesi ‘Başka Sinema’ salonlarına bekliyoruz” diyerek de hayranlarını filmini izlemeye davet etti.

İşte Berkay Ateş’in filmden paylaştığı sahneler:

Film hakkında detaylar:

Görülmüştür, fotoğrafta gördüğü bir kadını takıntı haline getiren genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Zakir, İstanbul’da bir cezaevine memur olarak çalışan bir adamdır. Hayatını mahkumlar arasına geçiren Zakir, cezaevinde hükümlülere gelen mektupları okumakla görevlidir. Her gelen mektup önce Zakir’in kontrolünden geçer. Mektupta yazılanlar cezaevine protokolüne göre bir sorun teşkil etmediği taktirde sahibine ulaşabilir. Cezaevine postalanan mektupların kontrol edildiği bir gün, mektubun birinin içerisinde bulunan bir fotoğraf Zakir’in dikkatini çeker. Fotoğraf Selma adındaki genç ve güzel bir kadına aittir. Genç adam çok etkilendiği bu fotoğrafı çalmaya karar verir. Ancak bir süre sonra olay basit bir hırsızlık olarak kalmaz. Zakir, fotoğrafta gördüğü Selma’yı takıntı haline getirmiştir.

İlgili Haberler