SON DAKİKA
22 Eylül 2019 08:51

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi 13. yeni bölümüyle ekrana nasıl dönüş yapacak?

Bir Aile Hikayesi 12.bölümüyle sezon finalini yapmıştı. Dizinin 13. yeni bölümü ekranlara gelmeye hazırlanıyor.14 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de dizinin 13. yeni bölümü ekrandaki yerini alacak. 2. sezonun ilk bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Alper Saldıran’ın kadrosunda yer aldığı dizisinin yeni sezonu nasıl başlayacak büyük merak konusu oldu.

Bir Aile Hikayesi dizisinin 13.bölümünün 2.fragmanını videodan izleyebilirsiniz. Entrika, silahlar, yalanların olmadığı sıcak bir aile dizisi havasındaki Bir Aile Hikayesi büyük beğeniyle 2. sezonda da izleyicilerle buluşacak.

İşte 13. bölüm 2.fragmanı:

Oyuncular:
Songül Öden
Celil Nalçakan
Birkan Sokullu
Olgun Toker
İrem Sak
Elçin Afacan
Alper Saldıran
Ali Seçkiner Alıcı
Serkan Ercan
Seren Şirince

12. ve sezon finalinde neler yaşanmıştı?

Reyhan ve Cem eskisi kadar birlikte vakit geçirememekten muzdaripken, Nedim ve Çiğdem’in boşanma kararı Cem’i derinden etkiler. Kendi evliliğini diriltmek için harekete geçen Cem, hazırladığı sürpriz sayesinde Reyhan’a geçmişteki hallerini hatırlatacaktır.

Erdem ve Beste için her şey yolunda giderken, Şehnaz’ın devreye girmesiyle birlikte çift, yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. Şehnaz bu kez Erdem’in aslında eski karısı tarafından aldatılmadığını ima ederek Beste’de şüphe uyandırmaya çalışır.

Mahur bir yandan iş stresiyle boğuşurken, diğer yandan da babasına söylediği hamilelik yalanını sürdürmeye çalışır. Yaşama sevinci artan Şakir ise özel hayatıyla ilgili önemli bir karar alır. Ancak harekete geçmesi için Mahur’un onayı gerekmektedir.

Nil’i geri kazanmaya çalışan Berk onu oyunun prömiyerine davet eder. Ancak büyük gün gelip çattığında Berk’i sahne korkusu sarar. Gerginliğini dizginlemeye çalışırken en yakınından birinin büyük bir zorluk yaşadığını hisseder. Önünde iki seçenek vardır, ya geçmişteki gibi onu görmezden gelip yoluna devam edecek, ya da bu defa ona yardım edecektir.

Şakir ve Behiye hayatlarının en önemli günlerinden birini yaşamak üzeredir. Ancak beklenmedik bir gelişme her şeyi kabusa çevirir.

İlgili Haberler