SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 13:25

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi dizisinde Reyhan ve Cem’in neden ayrıldıkları ortaya çıkıyor…

Cumartesi akşamları yayınlanan Fox TV’nin yeni dizisi Bir Aile Hikayesi bu hafta 3. bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin geçmiş ve şimdiki zaman arasında gidip geldiği hikayesinde yeni gelişmeler izleyiciyi bekliyor.

İşte 3. bölüm özeti:

Aradan sekiz yıl geçmiş, Reyhan ve Cem’in evliliğinde sıkıntılar ortaya çıkmaya başlamıştır. Patronuyla sorun yaşayan Cem, eve sık sık geç gelmekte ve çareyi alkolde aramaktadır. Reyhan ise bir türlü geçinemeyen Mahur ve Berk’le uğraşırken, diğer yandan da Beste’nin yeme düzenini kontrol altına almaya çalışmaktadır. Cem’in evde olmadığı bir gece başlarına gelen bir olay Reyhan için bardağı taşıran son damla olur.

Berk, yapımcının bulunduğu partiye gidip ondan özür dileyerek işine geri dönmek zorundadır. Bunu yapabilmesi için Beste’nin desteğine ihtiyaç duyar. Oysa Beste için ‘havalı’ insanların olduğu o partiye gitmek büyük bir meseledir. Erdem onun rahat hissetmesi için elinden geleni yapar. Ancak gecenin sonunda işler kontrolden çıkar.

Mahur, Şakir’i en iyi doktora götürebilmek için hiç hoşlanmadığı birinden yardım ister. İyileşme umudu olmayan Şakir ise, randevuya gitmemek için direnir. Mahur onu ikna edebilmek için gözünü karartır. İşler umduğu gibi gitmese de, günün sonunda babasına doğru bir adım daha atacaktır.

BİR AİLE HİKAYESİ Yeni Bölümüyle 23 Mart Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

İlgili Haberler